menu rozwijane

niedziela, 18 czerwca 2017

Free RPG Day: Wyjątkowi Bohaterowie i Niezwykłe Zagrożenia


W piątek wieczorem, z okazji Free RPG Day wrzuciłem "Wyjątkowych Bohaterów i Niezwykłe Zagrożenia" w polskiej wersji bez ilustracji i profesjonalnego składu na DriveThrueRPG. Gra jest do dostępna w opcji "pay what you want". W ciągu pierwszej doby została ściągnięta 97 razy (obecnie już prawie 120). Zachęcam do pobierania i grania! http://www.drivethrurpg.com/product/214392/Wyjatkowi-Bohaterowie-i-Niezwykle-Zagrozenia--wczesny-dostep

No i kilka wyjaśnień:
🎲 Okładka różni się od tej finalnej, co stali czytelnicy zapewne od razu zauważyli. Chciałem wyraźnie odróżnić wersję darmową od finalnego produktu, dlatego ilustrację Ani Jarmołowskiej zostawiłem dla komercyjnego wydania.
🎲 Wszelkie ewentualne przychody zostaną przeznaczone na wypasienie komercyjnej wersji podręcznika jeszcze bardziej.
🎲 Jeśli w tekście są jakieś błędy, to jest to tylko i wyłącznie MOJĄ winą, a nie Viriel. Po jej korekcie i redakcji musiałem jeszcze dodać kilka zdań i mogą tam być błędy (zwłaszcza interpunkcja). W finalnym produkcie tekst będzie po drugiej korekcie więc błędów być nie powinno.
🎲 Wszystkie zasady są identyczne z tymi jakie znajdą się w finalnej wersji gry (zarówno w wydaniu polskim jak i angielskim).

4 komentarze:

 1. Okładka trochę kojarzy mi się z grafiką z Darkest Dungeon - podobny styl, no i pochodnia ;) Ale nie na tyle, żeby mówić o zrzynce.
  Gratuluję sukcesu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki. Co do ilustracji to podobieństwo całkowicie zamierzone :)

   Usuń
 2. Autor FU, które wymieniasz jako jedno z głównych inspiracji OHETu, umieścił na swoim blogu propozycję przeróbki swojej gry, FU-20: http://freeformuniversal.com/fu-20/ Nie wiem czy już o tym wiesz, więc na wszelki wypadek informuję i zarazem zachęcam do podzielenia się opinią - moim zdaniem FU-20 sprawia wrażenie znacznie lepszego niż pierwotna forma, chociażby ze względu na system rozwoju postaci.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki wielkie za linka. Jeszcze nie czytałem ale zaraz nadrobię.

   Usuń